top of page

po 07. 10.

|

Online vzdelávácí program

Online program: Znovuobjavenie mentálneho zdravia

Tento program je určený všetkým ľuďom, ktorí si chcú zlepšiť svoju psychickú "kondíciu". Chcú sa nadobro zbaviť stresu, úzkosti a naopak naplno znovuobjaviť svoje plné mentálne zdravie, ktoré ich nikdy neopustilo.

Registration is Closed
See other events
Online program: Znovuobjavenie mentálneho zdravia

Time & Location

07. 10. 2019, 20:00 – 18. 11. 2019, 21:00

Online vzdelávácí program

About the Event

Pokiaľ v živote pociťuješ na denno-dennej báze stres prípadne úzkosť, potom sa pokoj mysle môže javiť ako nedosiahnuteľný stav. V rámci tohto online programu sa pozrieme na skutočný zdroj našich pocitov, na "priestor", ktorý je charakterizovaný pocitmi lásky, pokoja a vyrovnanosti. Následne budeš môcť tráviť v tomto priestore omnoho viac času ako doteraz.

Počas online programu nebudú preberané žiadne stratégie, zaručené kroky, či nástroje na zlepšenie mentálneho zdravia. Základom je porozumenie princípov, ktoré sa skrývajú za ľudským prežívaním, resp. porozumenie kto sme v našej prirodzenej podstate.

Spoločne budeme znovuobjavovať naše mentálne zdravie, ktoré nás nikdy neopustilo.

Zbavenie sa stresu a úzkosti môže znieť ako primárny cieľ tohto pobytu. Avšak keď má človek jasnú myseľ, to čo nasleduje v jeho živote, je častejšie prežívanie pocitov radosti, spokojnosti, či kreativity.

Ak si odpovieš aspoň na jednu z dole uvedených otázok "ÁNO", potom práve pre teba je určený tento online program.

Chceš zmeniť svoj život? Je stres každodennou súčasťou tvojho života?

Chceš opäť pociťovať pocity šťastia a lásky?

Chceš sa nadobro zbaviť pocitov úzkosti či depresie?

Nie je spokojný so svojím osobným prežívaním?

Je pre teba súčasné psychické prežívanie limitujúce? (napr. úzkosť, panické ataky)

Chceš si život viac užívať a brať veci viac z nadhľadu?

Využíval si rôzne techniky, stratégie, či postupy na to, aby si sa zbavil stresu, úzkosti, či panických atakov? Boli však všetky tieto stratégie či techniky po čase neúčinné?

Nikdy nie je neskoro odhaliť naše skutočné JA, našu prirodzenú podstatu. Nevyžaduje si to žiadne špeciálne zručnosti, techniky či rutiny. Základom je porozumenie, ako si každý z nás vytvára realitu, aké princípy sa skrývajú za ľudským prežívaním. Hneď ako to uvidíš na hlbšej úrovni, začneš automaticky zažívať častejšie dobré pocity, tvoj život naberie nový smer, a to, čo ťa v minulosti mohlo limitovať, s ľahkosťou zvládneš. Skrátka sa z teba stane spokojnejší, produktívnejší a mentálne odolnejší človek. Veci budeš riešiť s väčšou ľahkosťou a prirodzenosťou, pričom vonkajšie okolnosti nebudú mať na teba negatívny dopad. Akúkoľvek situáciu, ktorú ti život prinesie do cesty, budeš zvládať s jasnou mysľou a riešenia sa budú zdať jasnejšie ako kedykoľvek predtým.

Porozumenie, o ktoré sa s vami podelím v rámci tohto online programu má potenciál zmeniť Váš život k lepšiemu.

Daj nadobro zbohom stresu, úzkosti, panickým atakom či prejavom depresie.

Poznámka: Ak máte diagnostikovanú akúkoľvek psychickú poruchu, program nie je náhradou Vašej odbornej liečby. Avšak je vhodnou alternatívou ako pochopiť Vaše psychické prežívanie cez iný uhoľ pohľadu. Program je vhodným doplnkom Vašej liečby, ktorá je stanovená Vašim lekárom či lekárnikom.

Tickets

Cena

Množstvo

Celkom

  • Mentálne zdravie

    79,00 €

    79,00 €

    0

    0,00 €

Celkom

0,00 €

Share This Event

bottom of page