top of page

po 09. 3.

|

Bratislava

Prednáška: O princípoch života, špičkovej výkonnosti a mentálnom zdraví

Podtitul: Čo ak všetko podstatné, čo potrebujeme, už máme? Počas prednášky Vám 2 profesionálni mentálni tréneri predstavia nový pohľad na otázku mentálnej odolnosti, špičkovej výkonnosti, a mentálneho zdravia. Celá prednáška bude popretkávaná reálnymi skúsenosťami z oblasti profi športu.

Registration is closed for this event.
Got It
Prednáška: O princípoch života, špičkovej výkonnosti a mentálnom zdraví

Time & Location

09. 3. 2020, 17:00 – 20:00

Bratislava, Prešovská 45

About the Event

Všetci hľadáme. Hľadáme rovnováhu medzi pracovným a osobným životom, ktorá by nám mala priniesť väčší pokoj. Hľadáme sebadôveru, ktorá nám má pomôcť podávať lepšie výkony v práci či športe. Hľadáme spôsoby ako sa vyhnúť veciam, ktorých sa bojíme.

Čo ak by ste poznali „riešenie“, ktoré vás nenúti k tomu, aby ste zmenili svoje myslenie a pocity? Riešenie, ktoré nespočíva v aplikovaní nejakého návodu alebo techniky. Riešenie, ktoré ste pravdepodobne doteraz nikdy nepočuli a napriek tomu ho všetci intuitívne poznáme. Riešenie, ktoré spočíva v porozumení ako funguje naša myseľ...

Počas prednášky Vám 2 profesionálni mentálni tréneri predstavia nový pohľad na otázku mentálnej odolnosti, špičkovej výkonnosti, a mentálneho zdravia. Celá prednáška bude popretkávaná reálnymi skusenosťami z oblasti profi športu, budú v nej zahrnuté viaceré príklady z praxe.  

V rámci prednášky bude priestor aj na Vaše otázky. 

Prednášajúci: 

PhDr. Michal Kopčan a Ing. Lukáš Piperek

Certifikovaní mentálni tréneri, profesionálni členovia medzinárodnej federácie IMGCA, mentálni tréneri špičkových športovcov;

Viac sa o Michalovi dozviete na stránke:www.mkcoaching.sk

Viac sa o Lukášovi dozviete na stránke: www.lukaspiperek.sk

Share This Event

bottom of page