top of page

Naša spolupráca so špičkovými odborníkmi

Okrem profesionálneho mentálneho koučingu sa v rámci našej praxe snažíme klientom poskytovať komplexné riešenia, vrátane špičkových služieb kondičného trénera, nutričného špecialistu, a tak isto profesionálneho fyzioterapeuta. 

69465169_2032004890232365_65819309475354

Erika Depetris:

 

kondičný a silový tréner

  • Instagram

Erika Depetris je certifikovaná silová a kondičná trénerka. Má absolvovaných viacero certifikovaných kurzov. Svoje viac ako 10 ročné skúsenosti v oblasti fitness, kondičného a silového tréningu využíva v práci s profesionálnymi a amatérskymi športovcami, či ľuďmi, ktorí si chcú zlepšiť svoju fyzickú kondíciu, nabrať svalovú hmotu, či jednoducho schudnúť. 

Najradšej pracuje s váhou vlastného tela, expandermi, jednoručkami, na kruhoch, prípadne s využitím iných pomôcok za účelom všestranného rozvoja ako je sila, mobilita, flexibilita, výbušnosť, či koordinácia. 

daniel_weiss_profilepic_edited_edited.pn

Daniel Weiss:

nutričný špecialista

  • Instagram

Daniel Weiss je diplomovaný nutričný špecialista. Má absolvované viaceré certifikované kurzy ohľadne zdravej výživy, športovej výživy, či rôzne kurzy ohľadne zdravého životného štýľu.

 

Je aktívnym športovcom, pravidelne sa zúčastňuje rôznych bežeckých pretekov (vrátane Spartan race). Medzi jeho klientov patria profesionálni i amatérski športovci, ako aj ľudia z "bežného" života, ktorí si chcú zlepšiť svoje stravovacie návyky, zlepšiť postavu či cítiť sa viac energicky. 

fyzioterapeut-branislav-prokop.jpg

Branislav Prokop:

fyzioterapeut

Braňo Prokop je diplomovaný fyzioterapeut SZU. Má takmer 20 ročnú prax v obore. Pracoval aj na špecializovanej klinike pre športovú tramuatológiu - Sport Clinic Bratislava. 10 rokov bol fyzioterapeutom Slovenskej hokejovej reprezentácie. Zúčastnil sa troch Zimných olympijských hier. Aktívne spolupracuje s viacerými špičkovými športovcami, vrátane hokejistov NHL ako sú Marián Gáborík, Zdeno Chára a ďalší. 

 

Svoju ordináciu má v Trenčíne, priamo v priestoroch arény Mariána Gáboríka.   

Ak sa okrem mentálnej stránky chcete posunúť aj v iných oblastiach ako je napr. silová či kondičná príprava, chcete zlepšiť svoje stravovacie návyky, prípadne hľadáte špičkového fyzioterapeuta, ktorý sa postará dokonale o vaše fyzické telo (napr. po zranení, v období rekonvalescencie, či v rámci regenerácie), nemusíte už hľadať. Stačí nás kontaktovať a o všetko sa postaráme. 

bottom of page